Detské ihriská Kliský | Jedinečné drevené preliezačky | Kvalitné drevené preliezačky s certifikátom
Výroba a predaj originálnych a zábavných preliezačiek z tvrdého agátového dreva s motívami rozprávkových hrdinov alebo všakovakých živočíchov. Vhodné do parkov, škôlokm hotelov či záhrad.
preliezačky, preliezky, preliezačky pre deti, preliezky z dreva, drevené preliezačky
23121
page-template-default,page,page-id-23121,page-child,parent-pageid-22445,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,popup-menu-fade,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
Preliezačky

Základným prvkom každého dobrého ihriska sú preliezačky. Vybláznia sa na nich nielen deti, ale aj my!

Z kvalitného a odolného agátového dreva sme postavili množstvo preliezačiek s motívmi z prírody či rozprávok Raka pustovníka, Pavúka, Orliaka morského, Lúčneho koníka, Gulivera ale aj menšie preliezačky – kombajn, vodný mlyn, vtákov..

Špecifická je naša flotila – množstvo drevených lodí, ktoré sú buď veľké a hodia sa do verejných priestranstiev, napr. parkov, hotelov, námestia alebo menšie loďky, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre menšie deti – škôlkarov.

Klasické preliezačky z guliačov dopĺňame prvkami na cvičenie a lezeckými stenami.

Preliezačky vždy navrhneme na základe témy a špecifickej lokácie, v archíve máme množstvo ďalších zatiaľ nerealizovaných návrhov a v hlave tisíc ďalších.