Detské ihriská Kliský | Detské ihrisko Lúčny koník v Chorvátskom Grobe
Ihrisko pre deti Lúčny koník pozostáva z množstva rámp, lezeckých stien a šmykľaviek. Jeho súčasťou sú koníky na pružine, hojdačka hniezdo, reťazové hojdačky a taktiež mobiliár - lavičky, smetné koše, informačná tabuľa. Samostatnou súčasťou ihriska je altánok so slamennou strechou, outdoor grillom a posedením. Pri ihrisku sa nachádza fitness dráha s prvkami na cvičenie.
detské ihrisko, drevené detské ihrisko, ihrisko z agátového dreva, ihrisko pre deti, lúčny koník, hojdačky, preliezky, pružinové hojdačky, koníky na pružine, fitness dráha, fit dráha, prvky na cvičenie, altánok s posedením a kozubom
21684
post-template-default,single,single-post,postid-21684,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,menu-animation-underline,fs-menu-animation-underline,popup-menu-fade,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
Drevená preliezka pre deti lúčny koník

Lúčny koník v Chorvátskom Grobe


Ihrisko stojí na lúke, takže lúčny koník bola jasná voľba. Ďalšie koníky slúžia ako prevažovacie hojdačky a aby toho nebolo málo, pod altánkom so šindľovou strechou sú “kone” na sedenie a hlava koňa nad grilom.

Pri ihrisku sa nachádza tiež fitness dráha s prvkami na cvičenie a precvičovanie kondície.

Súčasťou ihriska sú lavičky, smetné koše a informačná tabuľa.

Špecifický je altánok a to svojou slamenou strechou, špeciálnym barovým posedením “na koňa” a vysokými stolmi po obvode a takisto grilom, ktorého komín zdobí hlava koňa.

Na Čiernej Vode pri Javorovej aleji vyrástol nový Rekreapark, ktorého súčasťou je aj detské ihrisko “Lúčny koník”. Park vznikol na 1,5 ha a je určený nielen na aktívny oddych a rekreáciu. Slávnostné otvorenie parku bolo počas osláv Dní obce 2015. Investorom tohto projektu je spoločnosť Starland Holding a.s. Na veľkorysom priestore vznikol areál, kde si prídu na svoje všetky generácie. Pri vstupe je situované veľké parkovisko pre tých, ktorí prídu autom. Na druhej strane je vybudovaný drevený altánok – určený na posedenie, ale aj na grilovanie. Za ním je veľké ihrisko s hracími prvkami pre malé, ale aj pre väčšie deti. Dominantou detského ihriska je bezpochyby obrovský drevený lúčny koník.

Sledujte dianie na ihrisku tu.