Detské ihriská Kliský | Jedinečné drevené preliezačky | Drevené detské ihrisko Korytnačí hrad
Drevené detské ihrisko Korytnačí hrad sa nachádza v termálnom kúpalisku vo Veľkom Mederi. Do hradu vedie drevený most, ale taktiež lezecké steny. Po obvode sú postavené veže, rampy a podesty. Súčasťou ihriska sú reťazové hojdačky, šmykľavky, reťazové preliezky a baranidlá. Dominantou je Korytnačka - lanová peliezka a pieskovisko zároveň. Ako dopadová plocha slúži piesok.
korytnačí hrad, preliezka korytnačka, baranidlo, reťazové hojdačky, detské ihrisko, drevené detské ihrisko, ihrisko pre deti, preliezky pre deti, drevené preliezky, reťazové preliezky, lezecké steny, lezecká stena, lanová stena, prvky na hranie, preliezky na hranie, preliezky pre deti
22236
post-template-default,single,single-post,postid-22236,single-format-gallery,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,popup-menu-fade,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Detské ihrisko Korytnačí hrad vo Veľkom Mederi


Drevené detské ihrisko Korytnačí hrad sa nachádza v termálnom kúpalisku vo Veľkom Mederi. Ako dopadová plocha slúži piesok.

Do hradu vedie drevený most, ale taktiež lezecké steny. Po obvode sú postavené veže, rampy a podesty. Súčasťou ihriska sú reťazové hojdačky, šmykľavky, reťazové preliezky a baranidlá. Dominantou je Korytnačka – lanová peliezka a pieskovisko zároveň.

Realizácia: Veľký Meder