Detské ihriská Kliský | Jedinečné drevené preliezačky | Drevené detské ihrisko Hrad Orliaka morského vo Veľkom Mederi
Hrad, ktorý stráži obávaný orliak morský, nájdete v areáli termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. Ako vstup slúži drevený mostík, lezecké steny a drevené a reťazové preliezky. Hrad tvorí sústava veží a rámp. Z orliaka vedie veľká šmykľavka priamo do bludiska. Na jeho konci sa nachádza zadná časť hradu so šmykľavkami a lezeckými stenami. Súčasťou ihriska je altánok pokrytý šindľovou strechou a sústava prvkov na cvičenie - fitdráha.
drevená preliezka, drevené detské ihrisko, ihrisko pre deti, ekologické ihrisko, eco-friendly ihrisko, jedinečné ihrisko, ihrisko hrad. hrad orliaka morského, labyrint pre deti, bludisko pre deti
22255
post-template-default,single,single-post,postid-22255,single-format-gallery,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,popup-menu-fade,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Hrad Orliaka morského


 


Hrad, ktorý stráži obávaný orliak morský, nájdete v areáli termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. Ako vstup slúži drevený mostík, lezecké steny a drevené a reťazové preliezky. Hrad tvorí sústava veží a rámp. Z orliaka vedie veľká šmykľavka priamo do bludiska. Na jeho konci sa nachádza zadná časť hradu so šmykľavkami a lezeckými stenami.

Súčasťou ihriska je altánok pokrytý šindľovou strechou a sústava prvkov na cvičenie – fitdráha. Vstupom je brána z agátových guliačov.

Realizácia: Veľký Meder.