Bojnický hrad – drevené detské ihrisko

Drevená verzia Bojnického zámku, vylepšená o hojdačky, preliezačky, šmykľavky, hračky a predovšetkým tobogán!

 

Naše najnovšie detské ihrisko sa nachádza pod vyhliadkovou vežou Čajka v oblakoch. Súčasťou hradu je tobogán, šmykľavky, xylofón, hračky, lezecké steny, lanový most, koníky a tunel a, pokiaľ vieme, zatiaľ žiadne strašidlá.

 

Realizácia: 05-07/2019, Bojnice

Detské ihrisko Šamorín

Vodný svet

Vodný svet je ihrisko simulujúce tok vody – od prameňa, cez malé potôčky až po deltu rieky. Na toku sa nachádzajú vodné mlynčeky.
Druhou časťou je pumpa a sústava drevených korýt, ktoré ústia do rieky a klasická dedinská studňa.
Ponad rieky vedie lanovo-latkový mostík s vyhliadkovou vežou.

 

Vodný svet je vytvorený špeciálne na zákazku, prispôsobíme sa terénu a prianiam zákazníka.

 

Kód produktu: od007

samorin_dedina

Život na dedine

Detské ihrisko určené predovšetkým menším deťom s tematikou života na dedine.

 

Tvoria ho – preliezka KOMBAJN, preliezka rebrinák, hojdačky baranidlá – koníky, pieskovisko zatienené poľným chrobáčikom, maštaľ so slamenou strechou s hračkami a hlavolavmi, okolo maštale zvieratká na pružine, veža s mini lezeckou stenou, ortopedický chodník, preliezačka, ktorá može slúžiť ako samostatné ihrisko – VODNÝ MLYN, a, samozrejme, prevažovacie hojdačky, točidlo a reťazové hojdačky pre malých aj menších.

 

Nechýbajú zaujímavé lavičky, smetné koše a pitná fontánka.

 

Viac informácií.

Detské ihrisko v Parku Antona Bernoláka, Nové Zámky

Ihriská Bernolák I a II

V Parku Antona Bernoláka v Nových Zámkoch stoja dve ihriská z agátového dreva. Jedno z nich je určené menším deťom. Dominantou je vysoká veža s obľúbenou točitou šmykľavkou, ktorej strecha znázorňuje bucľatého vtáčika. Na vežu vedú rampy so zábradlím. Veža je spojená s menšou vežičkou a podestou, na ktorú vedú lezecké steny z preglejky. Okolo zostavy sú rozmiestnené reťazové hojdačky, prevažovacie hojdačky, vysoká hojdačka baranidlo s motívom vtáka, pieskovisko so strieškou s motívom modlivky nábožnej a dve nízke baranidlá.

 

Druhé ihrisko je určené väčším deťom. Tvoria ho veže so šmykľavkou a rampy, ale najmä drevené a reťazové preliezačky, valec a hrazdy na cvičenie.

 

Súčasťou ihriska sú lavičky, smetné koše, informačné tabule a altánok s lavicami.

drevene detske ihrisko galanta

Kaštieľ v Galante

Toto drevené detské ihrisko je inšpirované kaštieľom v Galante. Samozrejme nejde o identickú kópiu – tento kaštieľ je vylepšený o hojdačky, lezecké steny, šmykľavky a preliezačky.

Hrad Trojhlavého draka

Jedinečné detské ihrisko z agátového dreva Hrad Trojhlavého draka nájdete v Nových Zámkoch. Hradisko tvoria lezecké steny, drevené mosty a veže, preliezačky drevené a reťazové, a hojdačky reťazové a prevažovacie. Z najvyššej veže vedie šmykľavka. Vnútri ihriska sa nachádzajú točidlá. Celému ihrisku dominuje pieskovisko Trojhlavý hrad. K ihrisku patrí altánok s posedením.

Detské ihrisko Kohútí zápas a hradisko, Nové Zámky

Ihrisko Kohútí zápas

Obrovské a originálne detské ihrisko s vtipným námetom Kohútieho zápasu nájdete v Nových Zámkoch.

 

Hradisko tvoria lezecké steny, rampy, drevené veže a mosty, po stranách preliezky, dva altánky s lavicami, reťazové a prevažovacie hojdačky a vysoká veža so šmykľavkou. Centrom ihriska je pieskovisko so strieškou, ktorou sú dva súperiace kohúty.

Drevené detské ihrisko Kúzelník, Nové Zámky

Ihrisko Kúzelník s bludiskom

V Nových Zámkoch sme postavili jedinečné rozprávkové ihrisko pre deti. Zostava krivých vežičiek s rôznymi strechami, krivoľakými lezeckými stenami a šmykľavkou je tajomným príbytkom pre mocného kúzelníka. Z najvyššej veže vedie šmykľavka priamo do bludiska, odkiaľ treba nájsť cestu do kúzelníkovej veže s laboratóriom. Okolo jeho zámku sa nachádza spleť prekážok – zostava drevených preliezačiek s lanovou stenou, fitdráha s prvkami na cvičenie, prevažovacie hojdačky a reťazové hojdačky so stredovými stĺpmi.

Jednou z týchto hojdačiek je samotný Kúzelník.

Jeho zámok stráži Korytnačka – strieška nad pieskoviskom.

Pre oddych slúži altánok so sedením.

Prístrešok na pieskovisko Lienka

Hradisko Lienka

Detské ihrisko Hradisko Lienka sa skladá z hradieb, vstupnej brány s padacím mostom, lezeckej steny z preglejky, valca, rámp, prevažovacích hojdačiek, pieskoviska s prístreškom Lienky (logo zadávateľa) a reťazových hojdačiek.